Відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників у Малозубівщинській СЗШ І-ІІІ ступенів

Date: 31 жовтня 2017 о 18:13

28 жовтня - одна з найславетніших дат українського святкового календаря.

28 жовтня - одна з найславетніших дат українського святкового календаря, адже саме цього дня  Україна відзначає 73 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Дорогу ціну довелося заплатити українському народу за своє звільнення - понад 5,5 мільйонів загиблих українців у лавах армії-переможця, та майже 2,5 мільйонів загиблих цивільного населення, дощенту зруйноване народне господарство та знищена ворогом інфраструктура - ось ціна України, покладена на спільний вівтар перемоги.

З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні та на відзначення 73-ї річниці визволення України в Малозубівщинській СЗШ І- ІІІ ступенів  протягом тижня(23.10-27.10) класними керівниками і класоводами школи  проведені тематичні виховні години приурочені цій події, а  27 жовтня проведено загальношкільну лінійку «Ми будемо довго пам`ятати і вам забути не дамо». Учасники заходу читали вірші, історичні хроніки про страшні події війни, не забули згадати і подій та героїв війни на сході України, учасниками якої були і є наші односельчани. Хвилиною мовчання учасники лійки  вшанували пам’ять загиблих на фронтах, закатованих у фашистських катівнях, спалених у пекельних крематоріях, замучених голодом та  замордованих страшною війною.  Фінальним акордом заходу був  вірш  Надії Красоткіної   «Чому наш край квітучий знову у війні» у виконанні одинадцятикласниць Головенко Діани та Абдрахманової Наталки. Завершилося дійство «Молитвою» О.Кониського.

День визволення України - це лише привід вкотре згадати і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у  тій жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх поколінь.